Plugins - Redirection - Stable (latest release) - en to ca translation catalogue (84 entries)

en: Advanced Settings
ca: Ajustos avançats

en: Redirection Support
ca: Suport Tècnic de Redirecció

en: Support
ca: Suport

en: 404s from %s
ca: 404s des de %s

en: Log
ca: Registres

en: Delete Redirection
ca: Eliminar Redirecció

en: Upload
ca: Pujar

en: Import
ca: Importar

en: Update
ca: Actualitzar

en: Auto-generate URL
ca: Autogenerar URL

en: RSS Token
ca: Token de RSS

en: Don't monitor
ca: No fer el seguiment

en: 404 Logs
ca: Registres 404

en: (time to keep logs for)
ca: (temps que es mantindran els registres)

en: Redirect Logs
ca: Registres de redireccions

en: I'm a nice person and I have helped support the author of this plugin
ca: Soc una bona persona i he ajudat a l'autor d'aquesta extensió

en: Options
ca: Opcions

en: Two months
ca: Dos mesos

en: A month
ca: Un mes

en: A week
ca: Uns setmana

en: A day
ca: Un dia

en: No logs
ca: Sense registres

en: Modules
ca: Mòduls

en: Redirection Log
ca: Registre de redireccions

en: optional
ca: opcional

en: Description
ca: Descripció

en: Add Group
ca: Afegir grup

en: Search
ca: Cercar

en: Groups
ca: Grups

en: Save
ca: Desar

en: Add Redirection
ca: Afegir Redirecció

en: Group
ca: Grup

en: Regular expression
ca: Expresió regular

en: Action
ca: Acció

en: Match
ca: Coincidència

en: Your redirection has been added.
ca: S'ha afegit la vostra redirecció

en: Add new redirection
ca: Afegir una nova redirecció

en: Cancel
ca: Cancel·lar

en: Sorry, but your redirection was not created
ca: Ho sento, però la vostra redirecció no ha estat creada

en: Unable to perform action
ca: No s'ha pogut realitzar l'acció

en: No items were imported
ca: No s'han importat elements

en: %d redirection was successfully imported | %d redirections were successfully imported
ca[0]: %d redirecció importada correctament
ca[1]: %d redireccions importades correctament

en: Your options were updated
ca: Les vostres opcions han estat actualitzades

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: Redirection
ca: Redirecció

en: Settings
ca: Configuració

en: Canonical URL
ca: URL canònica

en: Do nothing
ca: No fer res

en: Pass-through
ca: Pasar directe

en: Redirect to random post
ca: Redirigir a entrada aleatoria

en: Redirect to URL
ca: Redirigir a URL

en: Show only this IP
ca: Mostra només aquesta IP

en: Source URL
ca: URL origen

en: Date
ca: Data

en: Add Redirect
ca: Afegeix redirecció

en: All modules
ca: Tots els mòduls

en: Module
ca: Mòdul

en: Redirects
ca: Redireccions

en: Name
ca: Nom

en: Filter
ca: Filtre

en: No group filter
ca: Sense filtre de grup

en: Reset Hits
ca: Reiniciar Hits

en: Disable
ca: Desactiva

en: Delete
ca: Eliminar

en: Edit
ca: Edita

en: Last Access
ca: Últim accés

en: Type
ca: Tipus

en: Modified Posts
ca: Entrades modificades

en: Redirections
ca: Redireccions

en: The visitor will be redirected from the source URL if the user agent matches.  You can specify a <em>matched</em> target URL as the address to send visitors if they do match, and <em>not matched</em> if they don't match.  Leaving a URL blank means that the visitor is not redirected. <strong>All matches are performed as regular expressions</strong>.
ca: El visitant serà redireccionat de l'URL origen si l'agente d'usuario conincideix. Podeu especificar una URL diferent si <em>coincideix</em> com la direcció a on enviar els visitants en cas de coincidència, i <em>no coincideix</em> en cas de que no ho fagi. Si deixceu la URL buida el visitant no serà redireccionat.

en: User Agent
ca: Agent d'usuari

en: URL and user agent
ca: URL i agent d'usuari

en: Target URL
ca: URL destí

en: URL only
ca: Solament URL

en: Not matched
ca: No coincideix

en: Matched
ca: Coincideix

en: The visitor will be redirected from the source URL if the referrer matches.  You can specify a <em>matched</em> target URL as the address to send visitors if they do match, and <em>not matched</em> if they don't match.  Leaving a URL blank means that the visitor is not redirected.
ca: El visitant serà redireccionat de la URL origen si el referent coincideix. Podeu especificar una URL destí si <em>coincideix</em> com la direcció on enviar els visitants en cas de coincidència, i <em>no coincideix</em> en cas de que ho fagi. Si deixeu la URL buida el visitant no serà redireccionat.

en: HTTP Code
ca: Codi HTTP

en: Regex
ca: Expresió regular

en: Referrer
ca: Referent

en: URL and referrer
ca: URL i referent

en: Logged Out
ca: Desconnectat

en: Logged In
ca: Identificat

en: The target URL will be chosen from one of the following URLs, depending if the user is logged in or out.  Leaving a URL blank means that the user is not redirected.
ca: La URL destí serà triada entre les següents URL, depenent si l'usuari es troba validat o no. Si deixeu la URL buida l'usuari no serà redireccionat.

en: URL and login status
ca: Estat de l'URL i connexió
